ART CONSULTING

“Aby być sobą, trzeba być kimś, to znaczy wiedzieć kim się jest.”

Wiesław Myśliwski

Doradztwo zawodowe dla artysty/zespołu

Strategia rozwoju kariery

Analiza materiałów wizerunkowych

MANAGER MUZYCZNY

Doradztwo zawodowe dla artysty/zespołu

Sesje consultingowe to proces, w którym wspieram Cię i ukierunkowuję w dokonywaniu wyborów zawodowych oraz edukacyjnych 

Manager muzyczny

Sesja consultingowa:
300 zł (60 min)

Sesję consultingową poprzedza spotkanie zapoznawcze online (20 min), które pozwoli mi poznać Ciebie oraz Twoje potrzeby i oczekiwania względem naszej pracy

Program CreArt Yourself

W warunkach rodzimego rynku niezwykle ciężko jest pozyskać managera, który poprowadziłby interesy artysty już na początku jego kariery. Ten problem dotyczy również twórców z wieloletnim stażem, którzy z nieznanego im powodu tkwią w miejscu, nie mogąc przebić się do wymarzonego miejsca. Branża artystyczna to biznes. Tak, jak w każdej innej dziedzinie, należy solidnie przygotować się do sprzedaży swojego „produktu”, by móc zaistnieć na rynku. 


CreArt Yourself to indywidualne podejście do rozwoju Twojej kariery. Program dedykowany jest osobom, którym zależy na opracowaniu strategii w zakresie wizerunkowym oraz marketingowym. W ramach sesji przeanalizujemy wspólnie Twoje dotychczasowe kroki i ich skuteczność, wyznaczymy zgodny z Twoimi potrzebami kierunek działań oraz wskażemy praktyczne rady w zakresie budowania wizerunku.

//analiza materiałów i treści prezentujących artystę (profile społecznościowe, strona internetowa, notki biograficzne, treści marketingowe, materiały audio-wizualne)

//opracowanie strategii działań w zakresie wizerunkowym i marketingowym

Program obejmuje 6 spotkań online (45 min) na przestrzeni 4-6 miesięcy oraz wspólną pracę nad budowaniem strategii Twojej kariery.

Manager muzyczny

Program Create Yourself

Przed rozpoczęciem programu umawiamy się na spotkanie zapoznawcze online (20 min), podczas którego doprecyzujemy charakter i szczegółowy zakres naszej współpracy.