ART COACHING

Sesje coachingowe wspierające artystów w pobudzaniu ich kreatywności, budowaniu ścieżki kariery i podejmowaniu decyzji twórczych w zgodzie ze sobą.

manager muzyczny

Coaching nie zaserwuje Ci gotowych rozwiązań, za to postawi pytania prowadzące Cię do zrozumienia siebie i towarzyszącego Ci procesu twórczego. W sesji coachingowej to klient jest ekspertem, który pod czujnym okiem coacha odkrywa kolejne karty swoich potrzeb i perspektyw na przyszłość.

Coaching nie musi być wcale kołem ratunkowym dla sytuacji kryzysowej. To doskonałe narzędzie do rozwinięcia skrzydeł w poprawnie już działającej rzeczywistości bądź sięgnięcia w zupełnie nowe obszary rozwoju twórczego.

Jeśli czujesz, że Twój potencjał ma nieskończone możliwości, ale coś ogranicza Cię w ich wydobyciu, proces ten pozwoli zwolnić blokady i przejść na wyższy poziom Twojej egzystencji i życia twórczego.

Proces coachingowy to zazwyczaj 6-8 sesji (60 min każda). Spotkania odbywają się online.

Manager muzyczny

Sesja coachingowa:
300 zł /60 min

Przed sesją coachingową umawiamy się na 20 minutowe spotkanie online (gratis), podczas którego ustalimy cel sesji lub całego procesu oraz efekty, jakie chcesz osiągnąć. Proces coachingowy to zazwyczaj 6-8 sesji (60 min każda). Spotkania odbywają się online.